CAC Bratislava 19.8.2005 - Club show

Afghan hound

Rozhodca/ Judge: Željko Gajič, SLO


V = Excellent
VD = Very good D = good


Psy / Male - Trieda mladých / Youth class
V 1, CAJC Kenny G. Gandamak
(MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Astrid Wildekpf, D
V 2 Anubis Andre Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK
V 3 Baron Kladenská Romance
(Alphavilles Letter form America x Alma Kladenská Romance) Frolíková M., CZ
V 4 Vaznaya Persona Neznyj
(Show Great Rossiskij Imperator x Zhaklin) Pauliukas, LV

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC Kashang Khan Gandamak
(MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Manfred Zenz, D

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, Club winner 2005, Best male JCh. Justin T. Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ
V 2, res.CAC Ch.Úspěch ze Zličínskych luk
(Ch.Julliene ze Zličínských luk – Ch.Exelenta ze Zličínských luk) Kavalová Zuzana, CZ
V 3 Golden Stardust Gandamak
(Alphaville's The Big Bang x Zakia Gandamak) Berlanský Luboš, SK
VD 4 Amigo Uragans
(Bilundas-Argo Deimančiukas x Arda nuo Tévelio Dvaro) Pauliukas + Grajaiskaité, LV

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC Tifarah's Captivating Act
(Genesis Amblike Silvercharm x Tifarahs Arcana Sister Act) Tomislav Marinov, CRO
V 2, res.CAC Nomin Krist-Wil
(Alphavilles the Big Bang x Al Khabara Aliyah-Zeba) Danuta + Marek Jozefiak, PL
V 3 Agha Djaris Journey Inside
(Agha Djaris Feel the Rythm x Janet du Menuel Galopin) Astrid Wildekopf, D
V 4 Ch.Condor Boisterious Beauty
(Ingo Modrý Květ x Gábi De Chatt Agadiz) Toulová Iva, CZ

Psy / Male - Trieda víťazov / Winner class
V 1 Int.Multi.Ch. Fletcher Cristi Gandamak
(Kashara Diza Sinsation x Whitney Houston Gandamak) Bomoser Gisela, D
V 2 Int.Multi.Ch. Franco Nero Gandamak
(Int.ch.Kashara Diza Sinsation – Int.ch.Whitney Houston Gandamak) Kavalová Zuzana, CZ

Psy / Male - Trieda veteránov / Veteran class
V 1, Best Veteran, Veteran BIS Multi.Ch. Al Pacino Gandamak
(Multi.Ch.Khabadar Buena Vista x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Magura Vladimír, SK
--- Anter ze Skalnice
(Blondýn ze Zlič.luk x Senzace ze Zlič. luk) Zuzana Obselková, SK

Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class
V 1, CAJC, Junior BIS Katie Holmes Gandamak
(MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Majerský Vladimír, SK
V 2 Anne-Marie Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK

Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class
V 1, CAC Dalmarah's Rhytm Divine
(Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flying Wishes) Marinov Tomislav, CRO
V 2, res.CAC Orissa Krist Wil
(Alphavilles the Big Bang xAl Khabara Alyiah-Zeba) Joana Honsek, PL

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC Dalmarah´s Relight My Fire
(Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flying Wishes) Marinov Tomislav, CRO
V 2, res.CAC JCh. Jacqueline Kennedy Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Toulová Iva, CZ
VD 3 Chelesta Black Perla Olsami
(Olaf du Menuel Galopin x Smile of Samanta Persefona) Pauliukas + Grajaiskaité, LV

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
VD 1 Charlize Olsami
(Olaf du Menuel Galopin x Smile of Samanta Persefona) Pauliukas + Grajaiskaité, LV

Suky / Femelle - Trieda víťazov / Winner class
V 1, Club winner 2005, Best female & BIS Ch.EW05 Jennies Joplin Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Petra Vojteková, SK