Kw ŠampónyKw Aloe Vera balzam

Kw Aloe Vera balzam je ideálny pre všetky typy srsti ( mimo hrubej srsti ). Obsahuje extrakt z rastliny aloe barbadenisi, preslávenej vďaka jej liečivým vlastnostiam. Pôsobenie enzýmov v balzame napomáha uvoľňovať a rozpúšťať mŕtve kožné bunky a vytvárať nové. Kw Aloe Vera balzam je prírodná alternatíva, ktorá aktivuje kožu a srsť, pričom ju zanecháva zdravú a krásne lesklú. Balzam veľmi uľahčuje česanie, srsť je po aplikácií balzamu nádherne vláčna, hydratovaná a žiarivo lesklá. Srsť sa neplstí , balzam pôsobí proti statickej elektrine. Kw Aloe Vera balzam je hlboko účinný, podporuje udržiavanie zdravej kože a srsti psou a mačiek. Balzam je silný koncentrát.
250 ml - 7,40 €
1 l - 25,30 €
5 l - 89,90 €Kw Balzam
Kw Balzam bol špeciálne vyvynutý aby údržba srsti dlhosrstých plemien bola čo najjednoduchšia. Balzam s obsahom norkového oleja zanecháva srsť vláčnu, vzdušnú a nádherne lesklú. Srsť je po použití Kw Balzamu pružná, veľmi ľahko sa rozčesáva a vydrží dlho bez ďaľšej opatery. Balzam dodáva suchej srsti prirodzenú vlhkosť, lesk a zdravú štruktúru. Návod na použitie: Po umytí psa vhodným Kw šampónom, sa koncentrovaný balzam aplikuje na srsť. Balzam necháme pár minút pôsobiť a následne ho zo srsti spláchneme ( ak psíka pripravujeme na výstavu balzam zo srsti spláchneme veľmi dôkladne aby bola srsť vzdušná a nadýchaná ). Ak je kvalita srsti veľmi suchá a vlasy sú zničené je možné balzam nechať v srsti bez ďalšieho oplachovania. Takto nabalzamovaného psa zabalíme do uteráka a necháme srsť trochu spariť, následne vyčesávame. Balzam je veľmi silný koncentrát - pomer miešania 1 ku 10.
250 ml - 7,40 €
1 l - 25,30 €
5 l - 89,90 €Kw Čajovníkový olejový balzam
Austrálsky čajovníkový olej - vyrábaný z Melaleuca Alternifolia bol skúšaný a testovaný Austrálskou Terapeutickou spoločnosťou ako antiseptický pre poštípanie hmyzom, infekcie a škrabance. Balzam bol navrhnutý pre psov so suchou pokožkou a lupinami, pre psou so sklonom škriabať sa. Vyčesávanie a ďalšia údržba srsti je po použití Čajovníkového olejového balzamu veľmi jednoduchá. Srsť je pružná, lesklá a plná vitality. Balzam sa používa riedený po okúpaní psa vo vhodnom - najlepšie Kw Čajovníkovom olejovom šampóne. Zo srsti sa oplachuje. Balzam je silný koncentrát - pomer 1 ku 10.
250 ml - 7,50 €
1 l - 25,60 €
5 l - 89,90 €


KW Pelskur
KW Pelskur

Táto jedinečná kúra ( ošetrujúca maska ) bola špeciálne vyvynutá ako ukľudňujúci a napravajúci prostriedok suchej a poškodenej srsti. Pelskur obsahuje rôzne vitamíny, vo veľkej miere norkový olej, ktorý dodáva srsti extra silu, lesk a lahodu. Po použití Kw Pelskuru ostáva každý vlas ošetrený od korienku až po konček. Tento jedinečný krém vytvorí na každom jednom vlase tenučký filter, ktorý chráni vlas pred znivčením. Srsť je nádherne vláčna, veľmi ľahko sa rozčesáva a vydrží dlhú dobu bez ďalšej úpravy. Je ideálnym prípravkom na vyčesávanie chumáčov a plstí ktoré ostanú po použití Kw Pelskuru veľmi jemné a maslové a priam sa pod kartáčom rozpadávajú. Tento prípravok taktiež ošetruje kožku psa. Pelskúr je ideálnym riešením údržby psa medzi výstavami. Návod na použitie: Pelskur sa používa koncentrovaný, takže je jeho používanie usporné. V 1 l vriacej vody rozmiešame 1 až 1 1/2 zarovnané polievkove lyžice Pelskúru. Vyšlaháme hustú penovú hmotu ktorú doriedime vlažnou vodou a násladne aplikujeme na srsť. Kw Pelskur sa môže a nemusí oplachovať. Ak je srsť veľmi zničená a poškodená pelskúr sa nechá v srsti bez ďalšieho oplachovania. Pes sa vysuší uterákom a pod fénom sa vyčesáva. Takto upravená srsť je síce ťažká a splihnutá no dôkladne vyživená. Prípravor nezafarbuje srsť.
Obsah: 250 g, 500 g
Cena: 24,80 € 45,40 €
KW Super groom
KW Super groom

Kw Super groom - krém je olejové ošetrevie srsti. Srsť po použití zostáva ľahká a vo špičkovej kondicii bez toho, že by sa javila mastnou. Pôsobí hľbkovo, zmäkčuje pokožku, má antistatické účinky a srsť sa po použití Super groomu veľmi ľahko vyčesáva. Super groom sa používa koncentrovaný, takže je jeho používanie usporné. V 1 l vriacej vody rozmiešame 1 až 1 1/2 zarovnané polievkove lyžice Super groomu. Vyšlaháme hustú penovú hmotu ktorú doriedime vlažnou vodou a násladne aplikujeme na srsť. Prípravok sa môže a nemusí oplachovať. Ak je srsť veľmi zničená a poškodená koncentrát sa nechá v srsti bez ďalšieho oplachovania. Pes sa vysuší uterákom a pod fénom sa vyčesáva. Super groom je vhodný aj na riedenie do postrekovej flaše a na priame nanášanie na problematické miesta. Prípravor nezafarbuje srsť.
Obsah: 450g
Cena: 25,50 €


V ponuke sú uvádzané maloobchodné ceny platné od 1.2.2013. Ak máte záujem o zaslanie veľkoobchodných cien prosím kontaktuje nás prostredníctvom našej mailovej adresy.

Všetok tovar posielame formou dobierky, stačí zavolať na 0905 848451 alebo poslať mailom objednávku. gandamak@stonline.sk