National Dog Show Banská Bystrica 7.5.2006 - Sk

Afghan hound

BOB Jennies Joplin Gandamak


BOB Jennies Joplin Gandamak


BOB Jennies Joplin Gandamak


BOB Jennies Joplin Gandamak


BOB Jennies Joplin Gandamak


BOB Jennies Joplin Gandamak


BOg Jennies Joplin Gandamak


Winner res.BIS Fibi Gandamak


Rozhodca/ Judge: Hartmann Gyorgy - Hungary
BIS Rozhodca/ Judge: Piotr Krol - Poland


V = Excellent
VD = Very good D = good


Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC Anubis Andre Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC Grand Gambler Varius Avis
(Parce Que du Menuel Galopin x Complement Costa Rica Varius Avis) Bonk Agnieszka, PL
V 2, res.CAC Ultan du Menuel Galopin
( Parce Que du Menuel Galopin x Nefertiti du Menuel Galopin) Lazíkovi L+J, CZ
V 3 Ch.Golden Stradust Gandamak
(Alphaville´s The Big Bang x Zakia Gandamak) Berlanský Luboš, SK
--- Al Pacino van de Robega
(Olaf du menuel Galopin x Priscilla of Wameru) Hřebejková Romana + Jitka, CZ

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, National winner 2006, Best male Ch. Údiv Ze Zličinských Luk
(Juliene ze Zlič. luk x Exelenta ze Zličínských Luk) Pukačová Silvia, SK
V 2, res.CAC Ch. Vichr ze Zličínskych Luk
( Alphaville´s The Big Bang x Violette Impériale Brindle ze Zlič. Luk) Lazíkovi L+J, CZ
V 3 Flibbertigibbet Varius Avis
(Karakush Crack Noo Tan x Complement Costa Rica Varius Avis) Krych Katarzyna, PL

Suky / Femelle - Trieda dorastu / Puppy class
VN 1 Lussy Gandamak
(Ch.Justin T. Gandamak x Ch.Elizabeth Gandamak) Czehy Patrik, SK
VN 2 Olívia Newton J. Čínské Hedvábí
(Lucian ze Zličínskych luk x Katinka Čínské Hedvábí) Verony Milan, SK

Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class
V 1, CAC Anne-Marie Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC Ch. Jacqueline Kennedy Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Toulová Iva, CZ

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, National winner 2006, BOB, BOG & BIS Int.Ch. Jennies Joplin Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Petra Vojteková, SK
V 2 Chio-Chio-San Olsamy
(Olaf du Menuel Galopin x Smile of Samanta Persefona) Avotina Liene, LV

Suky / Femelle - Trieda veteránov / Veteran class
V 1 Berenika Boisterius Beauty
(Ingo Modrý Květ x Cassa Blanca Ga-He-Mi) Toulová Iva, CZ