CACIB Bratislava 20.8.2005

Afghan hound

Rozhodca/ Judge: Elke Pepper - Germany


V = Excellent
VD = Very good D = good


Psy / Male - Trieda mladých / Youth class
V 1, CAJC Anubis Andre Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK
V 2 Kenny G. Gandamak
(MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Astrid Wildekpf, D
VD Vaznaya Persona Neznyj
(Show Great Rossiskij Imperator x Zhaklin) Pauliukas, LV

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC Kashang Khan Gandamak
(MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Manfred Zenz, D

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, res.CACIB JCh. Justin T. Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ
V 2, res.CAC Ch.Úspěch ze Zličínskych luk
(Ch.Julliene ze Zličínských luk – Ch.Exelenta ze Zličínských luk) Kavalová Zuzana, CZ
V 3 Rakham le Rouge du Shikhara
(Nicha Pour De La Vallee De La x Nuit D´Amour Du Shikhara) Busolini P., F
VD 4 Golden Stardust Gandamak
(Alphaville's The Big Bang x Zakia Gandamak) Berlanský Luboš, SK
VD Amigo Uragans
(Bilundas-Argo Deimančiukas x Arda nuo Tévelio Dvaro) Pauliukas + Grajaiskaité, LV
D Vicomt ze Zličínskych luk
(Alphavilles the Big Bang x Viollete Imperiale de Brindle ze Zlič.luk) Ing. Mizerová, CZ

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, CACIB, Best male Multi.Ch. Franco Nero Gandamak
(Int.ch.Kashara Diza Sinsation – Int.ch.Whitney Houston Gandamak) Kavalová Zuzana, CZ
V 2, res.CAC Tifarah's Captivating Act
(Genesis Amblike Silvercharm x Tifarahs Arcana Sister Act) Tomislav Marinov, CRO
V 3 Agha Djaris Journey Inside
(Agha Djaris Feel the Rythm x Janet du Menuel Galopin) Astrid Wildekopf, D
V 4 Ch.Condor Boisterious Beauty
(Ingo Modrý Květ x Gábi De Chatt Agadiz) Toulová Iva, CZ

Psy / Male - Trieda veteránov / Veteran class
VD 1 Anter ze Skalnice
(Blondýn ze Zlič.luk x Senzace ze Zlič. luk) Zuzana Obselková, SK

Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class
V 1, CAJC Anne-Marie Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK

Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class
V 1, CAC Dalmarah's Rhytm Divine
(Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flying Wishes) Marinov Tomislav, CRO
--- Kouros Remembering You
(Kouros Canto Sospeso x Kouros Notte Di Note) Mocerino Massimo, I

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, res.CACIB Dalmarah´s Relight My Fire
(Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flying Wishes) Marinov Tomislav, CRO
V 2, res.CAC JCh. Jacqueline Kennedy Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Toulová Iva, CZ
V 3 Agha Djaris Love is a Battlefield
(Agha Djari´s Go Imrough The Light x Agha Djari´s Express Yourself) Smit A.
VD 4 Chelesta Black Perla Olsami
(Olaf du Menuel Galopin x Smile of Samanta Persefona) Pauliukas + Grajaiskaité, LV

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, CACIB, BOB, BOG Ch.EW05 Jennies Joplin Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Petra Vojteková, SK
VD 4 Charlize Olsami
(Olaf du Menuel Galopin x Smile of Samanta Persefona) Pauliukas + Grajaiskaité, LV