CACIB Bratislava 21.8.2005

Afghan hound

Rozhodca/ Judge: Ramon Podesta - Chile


V = Excellent
VD = Very good D = good


Psy / Male - Trieda mladých / Youth class
V 1, CAJC Kenny G. Gandamak
(MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Astrid Wildekpf, D
V 2 Vaznaya Persona Neznyj
(Show Great Rossiskij Imperator x Zhaklin) Pauliukas, LV
--- Anubis Andre Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2. Kashang Khan Gandamak
(MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Manfred Zenz, D

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC JCh. Justin T. Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ
V 2, res.CAC Hazzi Purple Gandamak
(Ch.Exos Devil Eyes x Ch.Zandalee Gandamak) Petr Jiří, CZ
V 3 Rakham le Rouge du Shikhara
(Nicha Pour De La Vallee De La x Nuit D´Amour Du Shikhara) Busolini P., F
V 4 Golden Stardust Gandamak
(Alphaville's The Big Bang x Zakia Gandamak) Berlanský Luboš, SK
VD Amigo Uragans
(Bilundas-Argo Deimančiukas x Arda nuo Tévelio Dvaro) Pauliukas + Grajaiskaité, LV
VD Vicomt ze Zličínskych luk
(Alphavilles the Big Bang x Viollete Imperiale de Brindle ze Zlič.luk) Ing. Mizerová, CZ

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, res.CACIB Tifarah's Captivating Act
(Genesis Amblike Silvercharm x Tifarahs Arcana Sister Act) Tomislav Marinov, CRO
V 2, res.CAC Int.Ch. Firefly Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Petr Jiří, CZ
V 3 Agha Djaris Journey Inside
(Agha Djaris Feel the Rythm x Janet du Menuel Galopin) Astrid Wildekopf, D
V 4 Ch.Condor Boisterious Beauty
(Ingo Modrý Květ x Gábi De Chatt Agadiz) Toulová Iva, CZ

Psy / Male - Trieda veteránov / Veteran class
--- Anter ze Skalnice
(Blondýn ze Zlič.luk x Senzace ze Zlič. luk) Zuzana Obselková, SK

Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class
--- Anne-Marie Kaskarak-Shambra
(Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK

Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class
V 1, CAC Dalmarah's Rhytm Divine
(Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flying Wishes) Marinov Tomislav, CRO
--- Kouros Remembering You
(Kouros Canto Sospeso x Kouros Notte Di Note) Mocerino Massimo, I

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, CACIB, Best female JCh. Jacqueline Kennedy Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Toulová Iva, CZ
V 2, res.CAC Dalmarah´s Relight My Fire
(Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flying Wishes) Marinov Tomislav, CRO
V 3 Chelesta Black Perla Olsami
(Olaf du Menuel Galopin x Smile of Samanta Persefona) Pauliukas + Grajaiskaité, LV
V 4 Agha Djaris Love is a Battlefield
(Agha Djari´s Go Imrough The Light x Agha Djari´s Express Yourself) Smit A.
--- Ch. Ginger Rogers Gandamak
(Ch.The Big Bang Alphaville´s x Ch.Zakia Gandamak) Ing.Pišová Zuzana, SK

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, res.CACIB Charlize Olsami
(Olaf du Menuel Galopin x Smile of Samanta Persefona) Pauliukas + Grajaiskaité, LV