CACIB Brno 7.2.2004

Afghan hound

BOB - Franco Nero Gandamak

Rozhodca/ Judge: F.Bouček, Česká republika - CZ
V = Excellent
VD = Very good


Psy / Male - Trieda dorastu / Puppy class
VN 1 Justin T. Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ
VN EL ROJ DOBŘÍŠSKÝ ČTYŘLÍSTEK
(El Kairas Čínské hedvábí x Florence Černá sedmikráska) Trojanová Tereza

Psy / Male - Trieda maldých / Youth class
??? ZENIT ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Milton de Darjeeling x Madona Domino ze Zličínských luk) Pavlovská Ivana

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
??? XINGU SAN Z ALLAHOVY ZEMĚ
(Normandie France d.Darjeeling x Kala Hari z Allahovy země) Salajka Libor
??? XYLIT ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Ch.Julliene ze Zličínských luk – Exelenta ze Zličínských luk) Olžbutová Barbora
??? ZÁZRAK ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Milton de Darjeeling – Madona Domino ze Zličínských luk) Foster Michel

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, CACIB INT.CH.FRANCO NERO GANDAMAK
(Intch.Kashara Diza Sinsation – Intch.Whitney Houston Gandamak) Kavalová Zuzana, CZ
V 2, res.CAC, res.CACIB VÁNEK ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Alphaville the Big Bang - Violette Imperiale Brindle ze Zličínských luk) Hynková Miroslava
V 2, res.CAC Artur Ashe Boisterous Beauty
Maj./Owner: Iva Toulová, CZ
V 3 ULLAH-KHAN OF WAMERU
(Ch.Barklay Gandamak – Ch.Mata-Hari of Wameru) Schiller P./ Kurhajec M., D
??? BINGO Z NOEHO ARCHY
(Chrysalis z Allahovy země – Atakama Květ Orientu) Žáková Monika
??? TRYSK ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Olimpic ze Zličínských luk – Violette Imperiale Brindle ze Zličínských luk) Brodníček Václav

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC CH.ÚDIV ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Ch.Julliene ze Zličínských luk – Ch.Exelenta ze Zličínských luk) Pukačová Silvia, SK
V 2, res.CAC CH.ÚSPĚCH ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Ch.Julliene ze Zličínských luk – Ch.Exelenta ze Zličínských luk) Kavalová Zuzana, CZ
V 3 CH.ALPHAVILLE LIPSTICK KILLER
(Ch.Alphaville Sneak Previen – Ch.Alphaville She a Perfecte) Gabriel Barbara

Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class
V 1, CAC Ann-Marie Lynn Beami Šahrak
(Int.Ch. Caiwana's Panameric x Ch.Arantxa Vicario Gandamak) Koblížková Jana, CZ
V 2, res.CAC ZENIFER ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Milton de Darjeeling – Madona Domino ze Zličínských luk) Jankovič Ivan

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, CACIB, BOB SAHIRAN OF WAMERU
(Ch.Izmar Judgment Day – Risa Chan s Wega) Kuhajec M., D
??? AFRODITA CHARMING ORCHID
(Blankyt ze Zličínských luk – Queen ze Zličínských luk) Radouchová Marika
??? ALLISANDRA Z NÁHORNÍ PLANIY
(Blankyt ze Zličínských luk – Atargatis z Afgánských stepí) Ručková Kamila
V 3 HANNAH GANDAMAK
(Ch.Exxos Devil Eyes – Ich.Zandalee Gandamak) Czehy Patrik, SK
V ARICIA MODRÁ
(Atrey Boisterous Beauty – Dorothy Inox) Pukačová Silvia, SK

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, res.CACIB CH.HEIDI GANDAMAK
(Exxos Devil Eyes x Zandalee Gandamak) Tittelová Darina Ing., SK
??? CH.MAGIC LOVE ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Ich.Pahlavi Ferrari – Orchidei ze Zličínských luk) Fuksová Kristýna
??? CH.UNIVERSE ZE ZLIČÍNSKÝCH LUK
(Ch.Julliene ze Zličínských luk – Ch.Exelenta ze Zličínských luk) Foster Michel