CACIB Brno 12.2.2005 - Czech Republic

Afghan hound

BOG


Cacib & res.Cacib


Rozhodca/ Judge: Antonín Mudra - Czech

V = Excellent
VD = Very good
F = chýbal, absent


Psy / Male - Trieda mladých / Yuoth class
V 1, CAJC V.Docteur No De Tchekana
(Ch.Khafka´s Song Song Blue x Ch.N´Tomorrow Never Dies de Tch.) Boučková Alice, CZ
V 2 Bassano D´Ponte Wapini Von Folge
(Ch.X´Man Chapter Reg Ruwan x Ch.Ambra Kladenská Romance) Kotelenská Jana, CZ
V 3 Antar ze Zličinských Luk
(Blankyt ze Zličínských luk x Madonna Domino ze Zl.Luk) Gintérová Vladimíra, CZ
D Raffica´s Džazír Of Robega
(Boanne´s Dragonheart x Raffica´s GreenWith Eenvy) Zátoriová A.+Hřebejková R., SK

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC Justin T. Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ
V 2 Ultan Du Menuel Galopin
(Parce Que Du Menuel Galopin x Nefertiti Du Menuel Galopin) Lazíková Lucie, CZ
--- Silver Sun´n Dancing Shadows
(Ch.Goldń Copper whose Deal is it x Ch.Goldń Copper Sunny Side) Havlisová Leona, CZ

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, res.CACIB Xylit Ze Zličinských Luk
(Juliene Ze Zličinských Luk x Excelenta Ze Zličinských Luk) Olžbutová Barbora, CZ
V 2, res.CAC Multi.Ch. Franco Nero Gandamak
(Int.ch.Kashara Diza Sinsation – Int.ch.Whitney Houston Gandamak) Kavalová Zuzana, CZ
V 3 Janek Čínské Hedvábí
(Lucian Ze Zličinských Luk x Esmeralda Gandamak) Gabriela Loňková, CZ
V 4 Alain Delon Van De Robega
(Ch.Olaf du Menuel Galopin x Priscila of Wameru) Škoda Miroslav, SK
V Khavka´s Night Of Live
(Ch.Khafka´s Song Song Blue x Ch.Jagosta Hot N´Spice) Gallardo Philippe, ESP
--- Windigo Z Allahovy Země
(Normandie France de Darjeeling x Kala Hari Z Allahovy Země) Faktorová Ludmila, CZ

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, CACIB, Best male Int.Multi.Ch.Fletcher Cristi Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Bomoser Gisela,D
--- Ch.Plamínek Ze Zličinskych Luk
(Ch.Pahlavi Ferari x Violette Impériale Brindle Ze Zličinských Luk) Boučková Alice, CZ

Psy / Male - Trieda veteránov / Veteran class
V 1, BOB Ch. Blankyt Ze Zličinských Luk
(Ch.Pahlavi Presidigator x Orchidei Ze Zličinských Luk) Boučková Alice, CZ

Suky / Femelle - Trieda mladých / Yuoth class
V1, CAJC Kim Wilde Gandamak
(Multi.Ch.Marnero Xenos x Multi.Ch.Fibi Gandamak) Havelková Leona, CZ
V 2 Bailla Cherie Wapini Von Folge
(Ch.X´Man Chapter Reg Ruwan x Ch.Ambra Kladenská Romance) Rejnartova Eva a Zuzana, CZ
VD Asie Ze Zličinských Luk
(Blankyt Ze Zličinských Luk x Madonna Domino Ze Zličinských Luk) Švábková Petra, CZ

Suky / Femelle - Stredná trieda / Intrmediate class
V 1, CAC, res.CACIB Jacquelin Kennedy Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Toulová Iva, CZ
V 2, res.CAC Hashaki Von Katwiga
(Ch.Said el Jafistan x Ch.Bakhani von Katwiga) Kebschull Evelyne u. Manfred, D
V 3 Oshanameh´s Cheers For Me
(Genesis-Ambelike Black Ice x Boxadan Know Me To Love Me) Benešová Irena, CZ
--- Sideshow ALibi Sunny Side
(Gold´n Copper Whose Deal Is It x Gold´n Copper Sunny Side) Němečková Jana, CZ

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, CACIB, Best female Jennies Joplin Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Petra Vojteková, SK
V 2, res.CAC Ashley Olsen Van De Robega
(Olaf Du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru) Hřebejková Romana, CZ
??? Allisandra z Náhorní Planiny
(Blankyt ze Zličínských Luk x Atargatis z Afgánských Stepí) Ručková Kamila, CZ
??? Amanda Putimská Brána
(Ch.Armani Gandamak x Ch.Kalinka z Alahovy Země) Faktorová Ludmila, CZ
??? Umbra Ze Zličinských Luk
(Jullien Ze Zličinských Luk x Excelenta Ze Zličinských Luk) Maštera Ladislav, CZ

Suky / Femelle - Trieda pracovná / Working class
V 1, CAC Baghani Von Katwiga
(Ch.Shah Shuja von Katwiga x Ch.Yadischi von Katwiga) Kebschull Evelyne u. Manfred, D

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
--- Ch.Heidi Gandamak
(Ch. Exxos Devil Eyes x Multi.Ch.Zandalle Gandamak) Titelova Darina Ing., SK