CACIB Budapest 9.10.2004 - Hungary

Afghan hound

Cacib & Cacib


Rozhodca/ Judge: Norman Huidobro-Corbett - Spain
Rozhodca/ Judge - X.group : Norman Huidobro-Corbett - Spain
Rozhodca/ Judge - BIS : Dr.Jakkel Tamás - Hungary

V = Excellent
VD = Very good
F = chŭbal, absent


Psy / Male - Trieda mladŭch / Yuoth class
--- Karakush Aint Love Grand
(Furbari Regent Diamont x Karakush Saint The Aint) Block/Rabaschus, D

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC Flibbertigibbet Varius Avis
(Ch.Karakush Crack N´Tan x Ch.Complement Costa Rica Varius Avis) K.Krych, PL
V 2, res.CAC Faricka Delikhan Dzsafar
(Ch.Faricka Pahlanpur Pasha x Ch.Faricka Tanhara Tam-Tam) Szentmártay/Kottra, H
--- Chandrahos De Mont Chacra-Raju
(Gengala Justification x Boxadan Love me Tender) Block/Rabaschus, D

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, res.CACIB Int.Ch. Firefly Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Petr Jiĝí, CZ
--- Al Pacino Van de Robega
( Ch.Olaf du Menuel Galopin x Priscila of Wameru) Hĝebejková R., CZ
--- Drago el Schammar
(Ch.Tadsch Mahal's Final Fandango x Belle Sunshine El Shammar) Einberger, D

Psy / Male - Trieda pracovná / Working class
V 1, CAC Int.Ch. Fan Fan Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Porubsky Gudrun, A
--- Divine Destiny El Schammar
(Ch.Tadsch Mahal's Final Fandango x Belle Sunshine El Shammar) Einberger, D

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, CACIB, BOB, BOG, res.BIS Multi.Ch. Fletcher Cristi Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Bemoser Gizela, D
V 2, Res.CAC Ch.Alphaville´s Lipstick Killer
(Alphaville´s Sneak Previes x Alphaville´s She´s a Perfect Ten ) Barbara gabriel, PL
--- Ch.Olaf du Menuel Galopin
(Ch.El Khyrias Zeoop of the Year x Glorieuse Intrigue du Menuel Galopin ) Hĝebejková, CZ
--- Ch. Tadsch Mahal's Final Fandango
(Ch.Koshaar-Wa-Chassis Wikrama x Ch.Elite Painted Lady) Deborah einberger, D

Suky / Femelle - Trieda mladŭch / Youth class
V 1 Faricka Fayda Fakhraba
(Spotted-Sphinx Ahmanagar x Alsó-Rózsavolgyi Alma Andra) Bodnar/Kottra
VD Faricka Esellamakh Eisha "Mira"
(Ch.Faricka Szandarakh Szuleiman x Ch.Faricka Asallamakh Askiha) Kosis Erika, H

Suky / Femelle - Stredná trieda / Intrmediate class
V 1, CAC, CACIB Jennies Joplin Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Petra Vojteková, SK
V 2, res.CAC Celestian Unforgiving
(Chandigarh´s Express Envoy x Chandigarh´s Alibi) Hanol/Makra, H
--- Nightwind Little Surprise
(Elite Silverado x Nightwind Highest Harmony) Vujiè Iva/Tomislav, Cro

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
--- El Corado´s Julie
(Golea´s J.J. Bobo x El Coradoœ chantal) Block/Rabaschus, D
--- Ch.Hannah Gandamak
(Ch. Exxos Devil Eyes x Multi.Ch.Zandalle Gandamak) Csehy Patrik, SK

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, res.CACIB Ch. Ann-Marie Lynn Beami Šahrak
(Ch. Caiwanas Panameric – Ch. Arantxa Vicario Gandamak) Koblížková Jana, CZ