CACIB Budapest 10.10.2004 - Hungary

Afghan hound

Cacib & Cacib


Rozhodca/ Judge: Rita Van Mechelen - Belgium
Rozhodca/ Judge - X.group : Rita Van Mechelen - Belgium
Rozhodca/ Judge - BIS : Norman Huidobro-Corbett - Spain

V = Excellent
VD = Very good
F = chŭbal, absent


Psy / Male - Trieda mladŭch / Yuoth class
--- Karakush Aint Love Grand
(Furbari Regent Diamont x Karakush Saint The Aint) Block/Rabaschus, D
--- Faricka Fakhim Fahret
(Spotted-Sphinx Ahmanagar x Alsó-Rózsavolgyi Alma Andra) Szvercsak S., H

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC, res.CACIB Faricka Delikhan Dzsafar
(Ch.Faricka Pahlanpur Pasha x Ch.Faricka Tanhara Tam-Tam) Szentmártay/Kottra, H
V 2, res.CAC Flibbertigibbet Varius Avis
(Ch.Karakush Crack N´Tan x Ch.Complement Costa Rica Varius Avis) K.Krych, PL
--- Chandrahos De Mont Chacra-Raju
(Gengala Justification x Boxadan Love me Tender) Block/Rabaschus, D
--- Absorba´s No Time At All
(Wind Against Tanman x Wind Against Switch it on) Lang/Moser, A

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC Hazzi Purple Gandamak
(Ch. Exxos Devil Eyes x Multi.Ch.Zandalle Gandamak) Petr Jiĝí, CZ
--- Al Pacino Van de Robega
( Ch.Olaf du Menuel Galopin x Priscila of Wameru) Hĝebejková R., CZ
--- Drago el Schammar
(Ch.Tadsch Mahal's Final Fandango x Belle Sunshine El Shammar) Einberger, D
--- Wind Against Tan Man
(Wind Against Falcon Crest x Wind Against Eternity) Lang/Moser, A

Psy / Male - Trieda pracovná / Working class
--- Int.Ch. Fan Fan Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Porubsky Gudrun, A
--- Divine Destiny El Schammar
(Ch.Tadsch Mahal's Final Fandango x Belle Sunshine El Shammar) Einberger, D

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, CACIB, BOB, BOG, res.BIS Multi.Ch. Fletcher Cristi Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Bemoser Gizela, D
V 2, Res.CAC Ch.Alphaville´s Lipstick Killer
(Alphaville´s Sneak Previes x Alphaville´s She´s a Perfect Ten ) Barbara gabriel, PL
--- Ch.Olaf du Menuel Galopin
(Ch.El Khyrias Zeoop of the Year x Glorieuse Intrigue du Menuel Galopin ) Hĝebejková, CZ
--- Ch. Tadsch Mahal's Final Fandango
(Ch.Koshaar-Wa-Chassis Wikrama x Ch.Elite Painted Lady) Deborah einberger, D
--- Ch. Nightwind Joie de Vivre
(Nightwind Hi Flying Rhythm x Nightwind Easy Touch me) Vujiè Iva/Tomislav, Cro

Suky / Femelle - Trieda mladŭch / Youth class
V 1 Faricka Fayda Fakhraba
(Spotted-Sphinx Ahmanagar x Alsó-Rózsavolgyi Alma Andra) Bodnar/Kottra
Disc. Faricka Esellamakh Eisha "Mira"
(Ch.Faricka Szandarakh Szuleiman x Ch.Faricka Asallamakh Askiha) Kosis Erika, H

Suky / Femelle - Stredná trieda / Intrmediate class
V 1, CAC, CACIB Jennies Joplin Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Petra Vojteková, SK
--- Nightwind Little Surprise
(Elite Silverado x Nightwind Highest Harmony) Vujiè Iva/Tomislav, Cro

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
--- El Corado´s Julie
(Golea´s J.J. Bobo x El Coradoœ chantal) Block/Rabaschus, D

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, res.CACIB Ch.Heidi Gandamak
(Ch. Exxos Devil Eyes x Multi.Ch.Zandalle Gandamak) Titelova Darina Ing., SK
V 2, res.CAC Ch. Ann-Marie Lynn Beami Šahrak
(Ch. Caiwanas Panameric – Ch. Arantxa Vicario Gandamak) Koblížková Jana, CZ
V 3 Ch. Faricka Asallamakh Askhia "Aysa"
(Faricka Pasmakh Pákh – Jafir-El Asahra) Kocis Erika, H