CAC Zschepplin 5.7.2003

Afghan hound


Rozhodca/ Judge: Lizbeth Mach, Švajèiarsko - CH
V = Excellent
VD = Very good
F = chıbal, absent


Psy / Male - Trieda mladıch / Youth class
V1 Suleiman´s Antares
(Ch.Hashirin´s Believe  x Jingle Dream von Baghlan) Sigurn Bielek, D
V 2 Faros von Katwiga
(Urkan el Kharaman x Zalima von Katwiga) Erfurt, D
V 3 El Corrado's Jamiro Quai
(Ch.Golea´s J.J.Bobo x Ch.El Corado´s Chantal) Zimmermann/ Gottschlich, D
VD 4 Suleiman´s Amun-Re
(Ch.Hashirin´s Believe  x Jingle Dream von Baghlan) Sigurn Bielek, D
VD Furioso´s Goya
(Ch.Golea´s J.J.Bobo x Furioso´s Duralie) Gräfe J., D

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V1, CAC, VDH Int.Ch. Fletcher Cristi Gandamak
(Ch.Kashara Diza Sinsation x Ch.Whitney Houston Gandamak) Bomoser G.,D
V2, res.CAC, res.VDH Baribal´s Uri Saady
(Joi Justice de Bami Dunia x Kahil- Kibrs Aiyana) Zimmer A., D
V 3 Wind Against Scent of Fame
(Wind Against Byte the Dust x Wind Against Consequence of Love) Schutz A., D
V 4 Agha Djari´s Go Your Own Way
(Wind Agaist Ace of Base x May by a Star de Maybeline) Donning H., D
V Qarash el Banjas
(Verdi von Katwiga x Ushea von Katwiga) Erfurt, D
V Andros Top Gun of Starfire
(Gazon Do You Say x Alloeas Perputa) Sommerer, D
VD Baribal´s Ben Saady Piet
(Baribal´s Uri Saady x Okaja Nioro-du-Sahel) Zimmer A., D

Suky / Femelle - Trieda mladıch / Youth class
V1 Wind Against Time of My Life
(Wind Against Powerlight x Absorbas Let the Sunshine In) Schutz C.,D
VD 2 Riverqueen´s Chantal von Baghlan
(Latin Lover von Baghlan x Hello again von Baghlan) Schutz K., D

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, VDH, BOB El Corrado´s Isadora
(Bocaccio El Aryana Shalym x Lashami Nioro-Du-Sahel) Zimmermann/ Gottschlich, D
V2, res.CAC, res.VDH Baribal´s Badira
(Baribal´s Uri Saady x Okaja Nioro-du-Sahel) Zimmer A., D
V3 Moonlight Serenade von Baghlan
(Jashun v.d. Irminsul x Da Mouka Tuam von Baghlan) Sigrun Bielek, D
VD 4 Grey la Belle Chanaz Khan
(Complement Fine Weather x Aghuti Black Princez Chanaz Khan) Antje Heinrich, D