Club show České Budejovice 5.3.2005 - Czech Republic

Afghan hound

Rozhodca/ Judge: Marta Růžičková - Czech Republic

V = Excellent
VD = Very good
F = chýbal, absent


Psy / Male - Trieda dorastu / Puppy class
VN 1 Atrey Little Broom
owner: Harčárová, CZ
VN 2 Faust ze Skalice
owner: Žitníková V., CZ

Psy / Male - Trieda mladých / Yuoth class
V 1, CAJC, Junior club winner Bassano D´Ponte Wapini Von Folge
(Ch.X´Man Chapter Reg Ruwan x Ch.Ambra Kladenská Romance) Kotelenská Jana, CZ
V 2 Berius Agaricus Wapini von Folge
(Ch.X´Man Chapter Reg Ruwan x Ch.Ambra Kladenská Romance) Žitníková V., CZ
V 3 Lami Čínské hedvábí
(Lucian ze Zličinskych Luk x Valentýnka Black Čínske Hedvábí) Mgr.Lošková L., CZ
VD Raffica´s Džazír Of Robega
(Boanne´s Dragonheart x Raffica´s GreenWith Eenvy) Zátoriová A.+Hřebejková R., SK

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CAC Justin T. Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh.Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ
VD 2 Ewans Dobříšský Čtyřlístek
(El Kairas Čínské hedvábí x Florence Černá Sedmikráska) Trojanová Z., CZ
VD 3 Korál Čínské hedvábí
(Lorda Lambert x Esmeralda Gandamak)Trajer J., CZ
VD 4 Ebonny King Dobříšský Čtyřlístek
(El Kairas Čínské hedvábí x Florence Černá Sedmikráska) Žitníková Veronika, CZ

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC, BOB Janek Čínské Hedvábí
(Lucian Ze Zličinských Luk x Esmeralda Gandamak) Gabriela Loňková, CZ
V 2, res.CAC Aaron Presley Van De Robega
(Ch.Olaf du Menuel Galopin x Priscila of Wameru) Hřebejkovi J.+R., CZ
V 3 Al Pacino Van De Robega
(Ch.Olaf du Menuel Galopin x Priscila of Wameru) Hřebejkovi J.+R., CZ
V 4 Windigo z Allahovy Země
(Normandie France de Darjeeling x Kala Hari z Allahovy Země) Ludmila Faktorová, CZ
abdicated/odstúpil Khavka´s Night Of Live
(Ch.Khafka´s Song Song Blue x Ch.Jagosta Hot N´Spice) Benešová, CZ

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, Club winner Multi.Ch. Franco Nero Gandamak
(Int.ch.Kashara Diza Sinsation – Int.ch.Whitney Houston Gandamak) Kavalová Zuzana, CZ
V 2, res.CAC Ch.Condor Boisterious Beauty
(Ingo Modrý Květ x Gábi De Chatt Agadiz) Toulová Iva, CZ

Suky / Female - Trieda dorastu / Puppy class
VN 1, Best puppy Beauty Queen Kladenská romance
owner: Rejnartová E., CZ

Suky / Female - Trieda mladých / Yuoth class
V1, CAJC, Junior club winner Bailla Cherie Wapini Von Folge
(Ch.X´Man Chapter Reg Ruwan x Ch.Ambra Kladenská Romance) Rejnartova Eva a Zuzana, CZ
V 2 Bergie Amanita Wapini von Folge
(Ch.X´Man Chapter Reg Ruwan x Ch.Ambra Kladenská Romance) Rejnartova Eva a Zuzana, CZ

Suky / Female - Stredná trieda / Intrmediate class
V 1, CAC, Club Winner Jacquelin Kennedy Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Toulová Iva, CZ
V 2 Oshanameh´s Cheers For Me
(Genesis-Ambelike Black Ice x Boxadan Know Me To Love Me) Benešová Irena, CZ
--- Silver Sun´n Dancing Shadows
(Gold´n Copper Whose Deal Is It x Gold´n Copper Sunny Side) Havlisová Leona, CZ
--- Kalinka Čínské hedvábí
(Lorda Lambert x Esmeralda Gandamak) Havlisová Leona, CZ

Suky / Female - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC Amanda Putimská Brána
(Ch.Armani Gandamak x Ch.Kalinka z Alahovy Země) Faktorová Ludmila, CZ
V 2, res.CAC Ashley Olsen Van De Robega
(Olaf Du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru) Hřebejková Romana, CZ
V 3 Joan Baez Tever Exi Elegance
(Lucian ze Zličínských Luk x Chereen Tever Exi Elegance) Trojanová, CZ
--- Suky / Female - Trieda šampiónov / Champion class
--- Ch. Ann-Marie Lynn Beami Šahrak
(Ch. Caiwanas Panameric – Ch. Arantxa Vicario Gandamak) Koblížková Jana, CZ

Suky / Female - Trieda veteránov / Veteran class
V 1, Best veteran Rebecca ze Zličínských luk
owner: Hřebejková J.+R., CZ