Európska výstava Bratislava (Slovensko) 3.10.2003 / Euro dog show 2003

Afghan hound

BOB

Rozhodca/ Judge - Male & BOB: Teixeira Luis Pinto, Portugalsko - P
Rozhodca/ Judge - Femalle : Rafael De Santiago, Puerto Rico

V = Excellent
VD = Very good
F = chýbal, absent


Psy / Male - Trieda dorastu / Puppy class
VN 1 Orpheus
(Olaf Du Menuel Galopin x Joyful Symphony Busy Butterfly) Shkavronska Inga, Est
VN 2 Karakush Its U Nanimous
(Karakush the Heat is on x Karakush Unforgettable)Kullarand A+M, EST
N 3 Oskar
(Olaf Du Menuel Galopin x Joyful Symphony Busy Butterfly) Joa Kersti, Est
N 4 Chandler Gandamak
( Mario Boss du Menuel Galopin x Alice Gandamak) Porubsky Gudrun, A
Psy / Male - Trieda mladých / Yuoth class
V 1, Europa Junior Winner 2003 Khafka´s Exotic Spice
(Khafka´s Song Sung Blue x Jacosta Hot´N´Spice) Didier, ESP
V 2 Trouble du Menuel Galopin
(Exxos Guess My Secret x Marie France du Menuel Galopin ) Martial R./ Bukowczan P., F
V 3 A Mi Aire
(Khafka´s Creme De La Creme x Azelea Del Sadani) Peluso Giovanni, I
V 4 Alain Delon van de Robega
(Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru) Škoda Miroslav Ing., SK
V Al Pacino van de Robega
(Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru) Hřebejkova R.+J., CZ
V Quite An Impact Of Meadow Valley
(Boanne´s Dragonheard x Oh Boy What a Girl Of Meadow Valley) Wilkes U.+ M., D
VD Via Aurelia AV Poppyfield
(Boxadan Double Trouble x Waterloo Surprise AV Poppyfield ) David C./Julius O., ?
VD Complement Blue Thunder
(Kingsleah Blue Star x Complement Szarotka ) Skowronska Anna,PL
VD Quite Undeniable Of Meadow Valley
(Boanne´s Dragonheard x Oh Boy What a Girl Of Meadow Valley) Wilkes U.+ M., D
VD Punapaulan Urmas
( Punapaulan Lyly x Punapaulan Jalmiina ) Erdotos Neofytou, FIN
VD Azbelltas Fine Finesse Aesandro Del
(Risa Chan´s Zulficar x Best Baby Girl Astrica of Azbe) Ivanova Valentina, ?
VD Alphaville´s Letter From America
(Tifarah´s Hi-Flying Victory x Alphaville´s She Livin La Vida) Frolíková M.Ing, CZ
VD Bin Bashar Al- Fayed
(Firefly Gandamak x Abisha Al- Fayed) Krepopova Mária, SK
VD Tasso du Menuel Galopin
(Olaf du Menuel Galopin x Serra Parecis Don´t Forget To) Rubikaite Lauryna, F
VD Tifarah´s First American Dream
(Tifarah´s First Rate Act x Majic Luvs T´Fly´n´It Shows Sc) Colofrancesco Lucio, F

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
VD 1 Nomin Krist-Wil
(Ch.Alphavilles The Big Bang x Al Khabara Aliyan-Zeba) Józefiak D+M, ?
--- Yhazin Crossfire
(Lakshmi´s Enrique x Yhazin Basic Instinct) Pennanen Laura, ?
--- Noble Art Virtual Reality
(Such Pele x Noble Art Pretty Princess) Smojver Latica Far+Goran, ?

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC Int.Ch. Franco Nero Gandamak
(Multi.Ch.Kashara-Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Czadro Štefan RNDr., SK
V 2, Res.CAC Tifarah´s Captivating Act
(Gehesis Ambelike Silvercharm x Tifarah´s Arcana Sister Act ) Marinov, CRO
V 3 Funtime's Phormium Tenax Forst
( sanallahs Gerome x Just For Fun Techekana) Tichenko Viktoria, F
V 4 Soliano du Menuel Galopin
( Exxos Gameboy x Marie Francedu Menuel Galopin) Bouquet Guillotin, F
V Ch. El Bueno Gandamak
(Multi.Ch.Khabardar Buena Vista x Multi.Ch.Ursula Gandamak) Stražanová M.Ing, SK
V Kouros Vocedelcuore
(Kouros Canto Sospeso x Kouros Hannah ) Ferrari Riccardo, I
V Celestian Justification
(Gengala Justification x Celestian Gold Edition ) Dodan D & M, A
VD Uspech ze Zličinskych luk
( Julliene ze Zlič.luk x Exelenta ze Zlič.luk) Kavalová Zuzana, CZ
VD La Lune de Miel Las Vegas
(Olaf du Menuel Galopin x La Luna du Menuel Galopin ) Anton Galina + Aarne, EST
VD Dorado Alebras Alharin Amal
(Ben Ben´s Tristan Jr. x Ben Ben´s Happy Day Hella) Hlebarov Jordan, ?
VD Yair El Kharaman
(Izmar Judgement Day x Semira El Kharaman) Grevelt H.+Kruize, NL
VD Údiv Ze Zličinských lúk
( Julliene ze Zlič.luk x Exelenta ze Zlič.luk) Pukáčová Silvia, SK
VD Golden Stardust Ganamak
( Alphaville´s The Big Bang x Zakia Gandamak) Berlanský Luboš, SK
VD Hamilton Gandamak
(Exxos Devil Eyes x Zandalle Gandamak) Spáčilová Katarína, SK
VD Kouros That´s Amore
(Kouros Canto Sospeso x Kouros Hannah ) Rocca Agnese , I
D Anter ze Skalnice
(Ch. Blondýn ze Zličinských Lúk x Senzace ze Zličinských Lúk) Obselkova Zuzana, SK
--- La Lune de Miel L´ange Gardier
(Olaf du Menuel Galopin x La Luna du Menuel Galopin ) Anton Galina + Aarne, EST
--- Popovs Bohemian Rhapsody
(Yashun V.D.Irminsull x Popovs Fatal Atraction) Tromp F.+E., NL

Psy / Male - Trieda pracovná / Working class
V 1 Fan Fan Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Porubsky Gudrun, A

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, CACIB, Europa Winner 2003, BOB, BOG Ch. Parce Que Du Menuel Galopin
(El Khyrias Zloop of the Year  x  Marie France du Menuel Galopin) Martial Robin, F
V 2, Res.CAC, Res.CACIB, Res. Europa Winner 2003 Int.Ch. Fletcher Cristi Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Bomoser Gisela, D
V 3 Int.Ch. Flash Gordon Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Muller/Kecker, D
V 4 Int.Ch. Alice Cooper Gandamak
(Int.Ch.Khabardar Buena Vista x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) M. Schmuck Ing., SK
V Int.Ch. Firefly Gandamak
(Multi.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Petr Jiří, CZ
V Int.Ch.Eddie Murphy Gandamak
(Int.Ch.Khabardar Buena Vista x Multi.Ch.Ursula Gandamak) D. Titelová Ing., SK
V Int.Ch.The Big Bang Alphaville´s
(Scaramis da Capo x Alphaville´s Shesuitsus) Firman Ewa, PL
V Ch.Ahtiar Ak Jar Altair
(American Indian od Pahlavi Sas x Vechnost Preslavna Simphonia) Svettsova E., RUS
V Ch.Mister Blue ze Zličinských Lúk
(Int.Ch.Ferrari Pahlavi x Orchidei ze Zličinských Lúk) Vítovska Ivana, CZ
V Ch.Rah Akbar Salang Isfakhar
(Gasan Iv Natal Isfkhan x Anzhu Banu) Akhapnika I., RUS
V Int.Ch.Olaf Du Menuel Galopin
(El Khyrias Zloop of the Year  x Glorieuse Intrigue) Anton Galina+Aarne, EST
--- Ch. Xenos Joselito
(Gazon say what you mean  x  Miss Sissi del Settebello) Bighi/ Bongiovanni/ Franci, I

Psy / Male - Trieda veteránov / Veteran class
V 1, BIS veteran Ch.Risa Chan´s Zulfikar
(Risa Chan´s Phobos x Risa Chan´s Opala) Gajinovič Alexandra, SCG
V 2 Ch. American Indian od Pahlavi Sasquehana
(Pahlavi Presidigatator x Pahlavi Bosa Nova) Matweewa Elena, RUS
V 3 Ch. Ingo Modrý Kvet
(Pahlavi Presidigatator x Gabi de Chatt z Agadiz) Toulova Iva, CZ
VD 4 Ch. Complement Krezus
(Windsurf´s G.J Blues x Complement Oklahaoma) Gorzan Piotr, PL

Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class
V 1, Europa Junior Winner 2003 Tara Du Menuel Galopin
(Exxos Guess My Secret x Marie France du Menuel Galopin ) Bouhars Marie, F
V 2 Khafka´s I´m not Blond
(Tifara´s First Rate Act x One Woman Schow Des Jardins D´) Gallardo Marion O., F
V 3 Agha Djaris Lil White Lie
(Agha Djaris Go Imrough The Light x Agha Djaris Express Yourself ) Kiszudszki H., H
V 4 Ann-Marie Lynn Beami Šahrak
(Int.Ch. Caiwana's Panameric x Arantxa Vicario Gandamak) Koblížková/Slavíková, CZ
VD Tanisha Shams-An-Nahar
(Boxadan Grandpa´Lives Forever x Désaj-Jali Shams-An-Nahar) Tunde Léka, H
Disc. Ashley Olsen van de Robega
(Olaf du Menuel Galopin x Priscilla of Wameru) Hřebejkova R.+J., CZ
--- Fan-Fell Ophra
(Reata´s Dancing in the Dark x Fan-Fell Kunasata) Hanol Agnes, H

Suky / Femelle - Stredná trieda / Intrmediate class
VD 1 Dragonfly Desert Rose
(Dragonfly Daybreaker Jc x Kameron Kylie Rose Dragonfly) Potter Ch.+T., ?
--- Amy Madigan Beami Šahrak
(Int.Ch. Caiwana's Panameric x Arantxa Vicario Gandamak) Golšbiowsky Radek, PL

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CAC Kouros Immagine
(Kouros Canto sospeso x Kouros Hanna) Della Roca A., I
V 2, Res.CAC Ch.Hip Hip Hura Gandamak
(Exxos Devil Eyes x Int.CH.Zandalee Gandamak) Firman Ewa, PL
V 3 Ginger Rogers Gandamak
(Ch.The Big Bang Alphaville´s x Ch.Zakia Gandamak) Pišová Zuzana, SK
V 4 Grace Kelly Gandamak
(Ch.The Big Bang Alphaville´s x Ch.Zakia Gandamak) Haščičová Andrea, CZ
V Ch.Hannah Gandamak
(Exxos Devil Eyes x Int.CH.Zandalee Gandamak) Czehy Patrik, SK
V Daruma´s Coral Crest
(Bou Saada´s Jordan Black Hot x Daruma´s Ayesha Mikuri )Teržič Sandra, CRO
V Kouros With You In Every Time
(Kouros Canto Sospeso x Kouros Notte Di Note) D´Andrea Simona, I
V Kouros Pensiero Stupendo
(Kouros Canto sospeso x Kouros Hanna) Dietinaer Laura , I
VD Afrodita Charming Orchid
(Blankyt ze Zličinských Lúk x Queen ze Zličinských Lúk) Raduchova Monika, CZ
VD Universe ze Zličinských Lúk
(Juliene ze Zličinských Lúk x Excelenta ze Zličinských Lúk) Foster Michal, CZ
VD Emir Eixa
(Yafar Emir x Loz Ali Fady) Stoyanova Petrus , PL
VD Mayflower Krist-Wil
(Diamond Fire Chanaz-Khan x Leond in Lih´ghts Krist-Wil) Józefiak , PL
--- Imidzh I Tot Whitney Houston
(Imidzh´s Almaz Shah x California Blue) Stepankov S., RUS
--- Funtime´s Plumbum Pocahontas
(Sanallahs Gerome x Just for fun De Tchekana) Mirochitchenko, F

Suky / Femelle - Trieda pracovná / Working class
--- Popovs Private Collection
(Boccacio El Aryana Shalym x Tinker Bell El Shaghir) Tromp F.+E., ?

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC, CACIB, Europa Winner 2003 Multi.Ch. Fibi Gandamak
(Multi.Ch. Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch. Whitney Houston Gandamak) Petra Vojtek, SK
V 2, Res.CAC, Res.CACIB, Res. Europa Winner 2003 Int.Ch.Paloma P. Du Menuel Galopin
(El Khyrias Zcoop of the Year x Marie France du Menuel Galopin ) Bouhars Marie, F
V 3 Ch.Na Wszelki Wypadek Sasquehanna
(Pahlavi Ferari Amerykan od Pa x Amerykan od Pahlavi Sasquehana) Matleeva Elena, PL
V 4 Ch. Roayl Show Wilnd´s Variation Ot
(Pahlavi Ferari x Arizona od Pahlavi Sasquehana) Vodneva/Resmetinkova, RUS
VD Ch.Heidi Gandamak
(Ch. Exxos Devil Eyes x Multi.Ch.Zandalle Gandamak) Emilio D´Onofrio, Rom
VD Ch.Chantal Gandamak
(Ch. Hleviking Du Menuel Galopin x Multi.Ch.Westend Girl Gandamak) Spáčil Tomáš, SK
VD Int.Ch.Elizabeth Gandamak
(Int.Ch.Khabardar Buena Vista x Multi.Ch.Ursula Gandamak) Czehy Patrik, SK
VD Ch. Princezna ze Zličinských Luk
(Pahlavi Ferari x Violette Imperiale Brindle Ze Zl.Luk ) Józefiak D.+M., PL