CACIB Krakow 27.6.2004

Afghan hound

Rozhodca/ Judge: Natalia Gapaniuk-Nekrosienie, Rusko - RUS


V = excellent
VD = Very good
D = good


Psy / Male - Trieda dorastu / Puppy class
WO OSMAN Kryst Wil
(Int.Ch THE BIG BANG Alphaville's x Ch.Al Khabara Aliyah-Zeba ) Jacek Mazgaj

Psy / Male - Trieda maldých / Youth class
V 1 Ultan du Menuel Galopin
((Int.Ch.Parce Que Du Menel Galopin x Int.Ch.Nefertiti Du Menuel Galopin) L. Laziková, CZ
--- DANDYS DRASHIR Zikkurat
--- EL CORRADOS Kavafis

Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
V 1, CWC, res.CACIB THOR Du Menuel Galopin
(OLAF Du Menuel Galopin x Serra Parecis DONT FORGET TO LOOK) Bernus/Bukowczan
V 2 CHACRA du Mont Chacra Rajü
(Boxadan GRANDPA LIVES FOREVER x MAYRLING de Darjeeling) Michel D.T. Coenen
V 3 DIESEL Zikkurat
(ATTACHE gar de Marie x BLAZE OF GLORY Zikkurat) Tomasz Orski
V 4 Complement BLUE THUNDER
(Int Ch. Kingsleah BLUE STAR x Ch Complement SZAROTKA ) Anna Skowronska
V LUMEN Bursztynowe Domino
(Ch. KWAZAR Bursztynowe Domino x Complement VIVA VICTORIA) Bogumila Artemska

Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
V 1, CWC, CACIB, BOS EL BUENO Gandamak
(Khabardar Buena Vista x URSULA Gandamak) Michaela Strazanova, SK
V 2 TROUBLE du Menuel Galopin
(Ch.Exxos Guess My Secret x Ch.Marie France du Menuel Galopin) Patryk Bukowczan
V 3 NOMIN Krist Will
( Int.Ch THE BIG BANG Alphaville's x Ch.Al Khabara Aliyah-Zeba ) D.M.Józefiak
V 4 VICHR ze Zlicinkych Luk
(Int Ch Alphaville's THE BIG BANG x VIOLETTE BRINDLE ze Licinskych Luk) Lazikovi, CZ
V NUGAT Krist Wil
(Int.Ch THE BIG BANG Alphaville's x Ch.Al Khabara Aliyah-Zeba ) Ewa Solcan

Psy / Male - Trieda pracovná / Working class
V 1, CWC Ch. KWAZAR Bursztynowe Domino
(Int Ch. Pahlavi FERRARI x Complement GEW GAW) Miroslawa Lipka

Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CAC Int Ch. BRAVE HEART Zikkurat
(Int Ch. Yesterday TODAY AND TOMMOROW x Sasquehanna ATLANTA OD PAHLAVI) Ewa Antczak
V 2 Ch. Alphaville's LIPSTIC KILLER
(Ch. Alphaville's SNACK PREVIEW x Ch. Alphaville's SHE"S A PERFECT TEN) Barbara Gabriel

Suky / Femelle - Trieda dorastu / Puppy class
WO ORISSA Krist Wil
(Int.Ch THE BIG BANG Alphaville's x Ch.Al Khabara Aliyah-Zeba ) J.Honsek

Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class
V 1 PULI Cykuta
(ALWAR Mal-TAna x SAMANTA Cykuta) Anna Kaczmarska

Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class
V 1, CWC CASSANDRAH du Mont Chacra Rajü
(Boxadan GRANDPA LIVES FOREVER x MAYRLING de Darjeeling) Michel D.T. Coenen
--- DANGEROUS BEUTY Zikkurat
--- Vivant Sanraiz INDIAN ENTERPRISE

Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
V 1, CWC, res.CACIB ZALHANAD du Mont Chacra Rajü
(Ch. TOP GUN du Pre Saint Pierre x Ch Lakshmi Chaisy) Michel D.T. Coenen
V 2 MAYFLOWER Krist Wil
(Ch.Diamond Fire Chanaz Khan x Ch.Legend Lights Krist Will ) D.M.Józefiak

Suky / Femelle - Trieda pracovná / Working class
VD 1 BABA JAGA Tecza Nocy
(BACK Lu-Kon x ATENA Tecza Nocy) Leszek Brzoza

Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
V 1, CWC, CACIB, BOB, BOG Ch CZ GRACE KELLY Gandamak
(Int Ch AlphavillesTHE BIG BANG x Ch ZAKIA Gandamak) Andrea Hascicova
--- Int Ch. Aviva Heart T'Miss
--- Ch. La Luna de Miel Marie Michelle