KW krieda 2ks
Krieda Cherry Knoll

Americká krieda Cherry Knoll, je krieda špeciálne určená na korekciu srsti. Vyrába sa v ôsmych farebných odtieňoch.
V jednom balení Cherry Knoll sú dve kriedy, rovnakej farby. V prípade záujmu ponúkame možnosť zakúpenia len jednej kriedy z balenia.
Cena: 15,50 €


KW Krieda Cherry Knoll


KW Biela krieda Hatch Wells Biela krieda Hatch Wells
Jednoduchá a efektívna biela krieda svetovej značky Hatch Well pôsobiacej na trhu od roku 1933.
Slúži na korekciu a čistenie bielej srsti.
Balenie: 1ks
Cena: 8,20 €
KW Biela krieda Vitacoat Biely puder Hatch Wells
Jednoduchý a efektívny biely puder svetovej značky Hatch Well pôsobiacej na trhu od roku 1933.
Slúži na korekciu a čistenie bielej srsti.
Balenie: 450g
Cena: 8,80 €

Madan biely puder Bieliaci púder Star of MADAN
Ide o kozmetický púder špeciálne navrhnutý pre zvieratá. Bieliaci púder sa používa na prekrytie zažltnutých miest v srsti. Púder sa nanáša štetinovým kartáčom do srsti, nechá sa pár sekúnd pôsobiť a následne sa vyčeše.
Balenie: 200g
Cena: 12 €
Farba v spreji Farebný sprej na srsť TK cinoline
Biely a čierny kriedový sprej na korekciu srsti. Sprej má perfektné krycie schopnosti, ľahko sa aplikuje a pôsobí veľmi prirodzene.
Cena: 12,50 €

Chalk Helper - Cherry Knoll Chalk Helper
Chalk Helper - " Kriedový pomocník " Luxusný udržiavací krém pre farbenú srsť zvierat. Okamžitý účinok ! Nanes malé množstvo krému do svojich rúk, pošúchaj si ho oboma rukami. Teraz si ruky votri do častí srsti ktoré budeš kriedovať- pudrovať. Následne nanes kriedu alebo púder. Krém udrží kriedu alebo puder v srsti, zabezpečí aby krieda nefarbila okolie. Taktiež sa používa u plemena bobtail na zväčšenie objemu srsti. Výrobca: CHerry Knoll - USA
Balenie: 1ks
Cena: 18,70 €

Chris Stix Chris Stix
Jedinečný výrobok americkej firmy Chris Christensen Systems. Slúži ako korektor nedokonalej srsti.
• Farba na srsť
• Kryje škvrny a defekty srsti
• Nezmaže sa
• Excelentné krytie dokonca aj po česaní
• Netoxický
Prípravok umožňuje prekryť škvrny, šediny a eliminovať nechcené zafarbenie srsti v sekunde. Má jednoduché a rýchle použitie, presne na miestach ktoré vyžadujú korekciu. Nezmazáva sa tak rýchlo ako kriedy a púdre, dokonca ani po viacnásobnom česaní. Nefarbí ruky rozhodcu. Dokonale sa farba odstráni až po vykúpaní psa v šampóne.
Použitie: Namočte nakrátko hrot ChrisStix do vody a následne aplikujte na srsť v miestach kde chcete farebnú korekciu. Nechajte uschnúť ( uschne veľmi rýchlo) a následne prekartáčujte štetinovým kartáčom alebo zubnou kefkou. ( Zubná kefka funguje perfektne). Korektor ChrisStix môže byť použitý ľubovolne často. Po použití ho vraďte do plastového obalu. Ideálny napríklad na prekrývanie škvŕn po slzách bielych plemien.
Farby: biela a čierna
Balenie: 1ks
Cena: 8,50 €
DE NOSE NOS - farba na nos De Nose Nos - farba na nos
Firma Winners Circle ponúka DE NOSE NOS určený na korekciu pigmentu nosa. Dokáže ztmaviť pigment nosa v priebehu niekoľkých sekúnd. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá a výsledok ohromujúci.
Návod na použitie: Očistite a osušte nos psa. Počas celého procesu držte psíka v kľude a zabráňte lízaniu nosa. Čistý bavlnený tampón namočte do flaše 1 a pevne prejdite po oblasti ktorú chcete zatemniť a nechajte ju pár sekúnd vyschnúť. Čistým bavlneným tampónom zopakujte ten istý postup ale s tekutinou 2 . Oblasť sa v okamihu zmení na čiernu. DE NOSE NOS môžete používať ľubovolne často. Dĺžka trvania začernenia trvá v závislosti od počasia a chémie psieho tela ( od 2 hodín až po 1 týždeň ).
Balenie: 1ks
Cena: 25 €Ear fix Ear fix - lep na uši
Cherry Knoll Ear Fix, je lepidlo ktoré slúži na trénovanie uší výstavných psou. Nespôsobuje podráždenie uši. Rýchlo schne. Výrobca: Cherry Knoll, USA.
Balenie: 1ks
Cena: 17,50 €V ponuke sú uvádzané maloobchodné ceny platné od 1.2.2013. Ak máte záujem o zaslanie veľkoobchodných cien prosím kontaktuje nás prostredníctvom našej mailovej adresy.

Všetok tovar posielame formou dobierky, stačí zavolať na 0905 848451 alebo poslať mailom objednávku. gandamak@stonline.sk