KW Ore rens
KW Ore rens - čistič uší
Jedinečný prípravok na čistenie, ktorý účinne a bezbolestne zbavuje uši nečistôt a zanecháva ich čisté a voňavé, čím zabraňuje ochoreniu uši. Návod na použitie: Čistič uší- Ore rens sa nakvapká do ucha pričom sa robí opatrná masáž základne ucha. Potom sa hlava skloní nabok a uvoľnený ušný maz sa vymasíruje z ušnej trubice a jemným spôsobom sa odstráni vatou. Pri silnom znečistení sa postup zopakuje. Ore rens - čistič uší sa môže používať ľubovolne často. Upozornenie: Ošetrenie sa nesmie robiť, keď je sluchová trubica napuchnutá alebo červená – zapálená. Pri zápaloch uší je potrebné vyhladať zverolekára.
Obsah: 100 ml
Cena: 8,10 €

KW Ore rens - aloe vera
KW Aloe vera Ore rens - čistič uší ( bez alkoholu )

Jedinečný prípravok na čistenie, ktorý účinne a bezbolestne zbavuje uši nečistôt a zanecháva ich čisté a voňavé, čím zabraňuje ochoreniu uši. Obsahuje extrakt z rastliny Aloe barbadenisi, preslávenej vďaka jej liečivým vlastnostiam. Pôsobenie enzýmov v kvapkách napomáha uvolňovať a rozpúšťať mŕtve kožné bunky a vytvárať nové. Návod na použitie: Čistič uší- Ore rens aloe vera sa nakvapká do ucha pričom sa robí opatrná masáž základne ucha. Potom sa hlava skloní nabok a uvoľnený ušný maz sa vymasíruje z ušnej trubice a jemným spôsobom sa odstráni vatou. Pri silnom znečistení sa postup zopakuje. Ore rens - čistič uší sa môže používať ľubovolne často. Upozornenie: Ošetrenie sa nesmie robiť, keď je sluchová trubica napuchnutá alebo červená – zapálená. Pri zápaloch uší je potrebné vyhladať zverolekára.
Obsah: 100 ml
Cena: 9,40 €Biogroom - puder do uší
Biogroom - puder do uší
Púder na odstránenie chlpov z uší.
Tento prípravok pomáha udržať uši suché, potlačuje zápach, pokiaľ jeho príčinou nie sú paraziti alebo iné ochorenie ucha. Obsahuje kyselinu boritú. Púder má úžasnú vlastnosť a to že odstraňuje chlpy z ušných kanálikov. Jeho použitie je veľmi jednoduché a výsledok 100% -ný.
Návod na použitie: Pred použitím Bio groom púdru do uší, ucho poriadne vyčistite. Odporúčame Kw ore rens alebo Kw ore rens aloe vera, kvapky ktoré ucho poriadne vyčistia. Následne aplikujte púder do uší. Nežiaduce chlpy v uchu mimoriadne zmäknú a dajú sa ľahulinko prstami vytrhať, môžete však použiť pean alebo pinzetu.

Cena: 24g = 11 €
Cena: 85g = 26 €KW Diamantové oči
KW Diamantové oči
Jedinečný odstraňovač pruhov po slzách. Dobre použiteľný aj na čistenie záhybov kože napr. u farbiarov, boxerov a buldogov. Aby sa pri odstraňovaní pruhov po slzách dosiahol žiadaný efek musia sa Kw Diamantové oči používať po dobu dvoch týždňov minimálne 2- krát denne. V závažných prípadoch používajte Diamantové oči 3 krát denne aspoň 2 týždne. Návod na použitie: Doporučuje sa učesať hlavu psa/mačky hustým hrebeňom a s vatovým tampónom vyčistiť okolie očí Diamantovými očami. Po odstránení pruhou sa prípravok odporúča používať podľa potreby preventívne. KW Diamantové oči je dobré používať v kombinácií s KW Oje bad – kvapky do očí.
Obsah: 200 ml
Cena: 8,70 €KW Ojebad - kvapky do očí
KW Ojebad - kvapky do očí
Prípravok Ojebad - kvapky do očí boli špeciálne vyvynuté na odstránenie nadmerného slzenia očí. Kvapky sú určené pre psou a mačky zo silným výtokom z očí. Kw Ojebad oči vyplachuje a zbavuje ich prebytočných nečistôt, ktoré oko dráždia a spôsobujú slzenie. Používaním očných kvapiek sa redukuje množstvo a sila očného výtoku, alebo sa výtok úplne zastaví. Návod na použitie: Očné kvapky - ojebad nakvapkajte do oka, a jeho okolie vysušte tampónom. Pri silnom výtoku z oka sa ošetrenie opakuje podľa potreby. Upozornnenie: Ošetrovanie sa nesmie vykonávať ak sú oči zapálené. Pri zápaloch očí je potrebné vyhladať zverolekára.
Obsah: 100 ml
Cena: 8,70 €
KW Klip Stop
Klip Stop - kvapky na zastavenie krvácania
Kw Klip stop slúži na zastavenie krvácania pri drobných poraneniach. Napríklad slabé krvácanie pri strihaní pazúrov i iných menších poranení psov, mačiek, vtákov či iných drobných zvierat. Nedráždi a neštípe krvácajúce miesto. Návod na použitie: Prípravok sa pipetou, alebo ušným tampónom nanesie na koniec krvácajúceho miesta, ktoré po pár sekundách prestane krvácať. Výrobok obsahuje Chlorid železnatý 45%.
Obsah: 50 ml
Cena: 7,80 €
Trimex na zastavenie krvácania
Trimex - prášok na zastavenie krvácania
- Zastavuje krvácanie pazúrov
- Zaceľuje ranu
- Urýchľuje hojenie
Pri poranení a krvácaní pazúrov, naneste malé množstvo Trimmexu bavlneným tampónom na krvácajúce miesto a krvácanie okamžite zastaví. Vhodné na zastavenie krvácania aj pri malých ranách. Výrobca: Hatch Wells Pet Production, UK.
Obsah: 30 g
Cena: 8,90 €HPP Clip stop na zastavenie krvácania
HPP Clip stop - prášok na zastavenie krvácania
- Zastavuje krvácanie pazúrov - Zaceluje ranu - Urýchluje hojenie Pri poranení a krvácaní pazúrov, naneste malé množstvo Clip stopu bavlneným tampónom na krvácajúce miesto a krvácanie okamžite zastaví. Vhodné na zastavenie krvácania aj pri malých ranách. Výrobca: HPP Limited, UK
Obsah: 28 g
Cena: 10 €


KW Anti - slik
KW Anti - slik Horký sprey proti olizovaniu
Kw Anti - slik je nejedovatý, horký a dezinfikujúci prípravok. Zamedzuje olizovanie rán, ohryzávanie obväzov, srsti či akýchkoľvek iných častí tela psa alebo mačky. Skvelý ochránca vášho príbytku. Extrémne nepríjemná a horká chuť Anti sliku zabrňuje nežiadúcemu ničeniu nábytku, kvetín... psami prípadne mačkami. Návod na použitie: Nastriekať na prís- lušné plochy pokiaľ sa nenasiaknu. V prí- pade potreby proces zopakujte. Neškodí otvoreným ranám. Nepostrekujte v blízkosti očí.
Obsah: 100 ml
Cena: 9,40 €

KW Vosk na labky
KW Vosk na labky
Vosk na laby je špeciálny prípravok na ošetrenie psích vankúšikou. Vosk vytvorí na vankúšikoch ochrannú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu ( slanú vodu, sneh... ). KW Vosk na laby umožní dýchanie kože a zároveň ju dezinfikuje, čo zamedzuje nežiadúce rozmnožovanie bakterií pod touto vrstvou. Vosk taktiež zamedzuje kĺzanie nôh psov a mačiek na klzkom povrchu.
Tyčinka 15g = 7,60€
Krém 50 g = 7,60€KW Sprey na labky s aloe vera
Kw Sprej na labky s aloe vera
Kw Sprej na labky s aloe vera chráni a ošetruje vankúšiky labiek, pomáha udržovať ich mäkké a pružné aby sa nekĺzali na hladkom povrchu. Obsahuje extrakt z rastliny aloe barbadenisi, preslávenej vďaka jej liečivým vlastnostiam. Pôsobenie enzýmov v spreji napomáha uvoľňovať a rozpúšťať mŕtve kožné bunky a vytvárať nové. Sprej na vankúšikoch vytvorí membránu, ktorá chráni labku pred vodou, soľou, snehom....
Obsah: 50ml
Cena: 7,90 €


Paw wax Vosk na labky
Paw wax Vosk na labky
Vosk na celoročné ošetrenie psích labiek, ktorý zabezpečí hladký, zdravý povrch bez prasklín a odrenín psích vankúšikov. Vosk má tiež protišmykový účinok.
Obsah: 50g
Cena: 8 €


KW Pasta na zuby
KW Pasta na zuby
Kw Pasta na zuby s pečeňovou príhuťou udží uchovať zuby Vášho miláčika žiarivo čisté. Pasta sa nanesie jeden krát za deň na zubnú kefku a zuby sa dôkladne vyčistia.
Obsah: 75 ml
Cena: 7,70 €
Triopet kefka na zuby
Triopet kefka na zuby
Trojstranná kefka na jednoduché a rýchle čistenie psích zubou. Trio pet - má nylonové kefky, čím sa veľmi uľahčuje jej čistenie.
Cena: 5 €KW Mundrens
KW Mundrens - ústna voda
Ústna voda Mundrens odstraňuje menším plemenám psou nepríjemný zápach z ústnej dutiny. Kw ústna voda Mundrens sa podáva 2-3 krát do týždňa. Roztok podávame neriedený na malinkom množstve jedla, alebo priamo nalejeme do misky a necháme skonzumovať psovy. Kw ústna voda má skvelú chuť, takže ju žiaden pes neodmietne. Obsah: 100 ml
Cena: 9,60 €

V ponuke sú uvádzané maloobchodné ceny platné od 1.2.2013. Ak máte záujem o zaslanie veľkoobchodných cien prosím kontaktuje nás prostredníctvom našej mailovej adresy.

Všetok tovar posielame formou dobierky, stačí zavolať na 0905 848451 alebo poslať mailom objednávku. gandamak@stonline.sk