KW Norkový olej s vitamínom E
KW Norkový olej s vitamínom E

Dodáva pekný, hlboký lesk matnej a veľmi suchej srsti. Je výsostne číri, odporúča sa používať v postrekovej fľaške, zriedený s destilovanou vodou podľa potreby. Na použitie bez riedenia je veľmi mastný. Neriedený sa veľmi ťažko vymýva zo srsti. Používa sa na udržanie kondície srsti medzi výstavami. Medzi výstavami sa olej môže pridať do rozriedeného balzamu a následne psa v takto upravenom balzame vykúpať. Na 1l zriedeného balzamu 1-2 polievkove lyžice oleja. Srsť sa po použití Kw Norkového oleja neplstí a veľmi ľahko sa rozčesáva. Jeho vynikajúce účinki ocenia majiteľia plemien, ktorí používajú nátačky na srsť.
100ml = 11,50€
250ml = 25€
1000ml = 97,80€


Top Hair - regeneračný olej
Top Hair - regeneračný olej
Tento jedinečný olej je určený na regeneráciu slabej, poškodenej srsti. Olej má hustú konzistenciu, nanáša sa v malom množstve a následne sa do srsti poriadne začeše. Je neparfumovaný, nedráždi pokožku a ľahko sa zo srsti vymýva. Používa sa i na balíčkovanie srsti. Srsť je po použití oleja (olej môže v srsti ostať ľubovoľné dlho) a následnom okúpaní nádherne vláčna, lesklá, od pohľadu zdravá.
Obsah: 30ml
Cena: 7,60 €
Cristall liquid - regeneračný olej
Cristall liquidi - regeneračný olej
Jedinečný olej na ošetrenie srsti s aktívnym leskom. Ideálny na rozštiepené a polámané končeky. Srsť zacelí a dodá jej lesk. Olej vhodný aj na balíčkovanie srsti. Olej má hustú konzistenciu a je neparfumovaný.
Obsah: 100ml
Cena: 10 €


V ponuke sú uvádzané maloobchodné ceny platné od 1.2.2013. Ak máte záujem o zaslanie veľkoobchodných cien prosím kontaktuje nás prostredníctvom našej mailovej adresy.

Všetok tovar posielame formou dobierky, stačí zavolať na 0905 848451 alebo poslať mailom objednávku. gandamak@stonline.sk