Madan napájačka Madan napájačka
Napájačka na vodu ľahko upevniteľná na klietku.
Cena: 11 €
Kw napájačka Kw napájačka
Napájačka na vodu ľahko upevniteľná na klietku. Bez flaše ( pasuje tam každá pet flaška )
Cena: 8 €Nepremokavé boty Návleky na nohy
Ide o špeciálne návleky na nohy - boty. Návleky majú pevnú koženú podrážku a sú vyrobené z nepremokavého materiálu. Vyrábajú sa v rôznych veľkostiach.
Návleky XL = 39 €
Návleky L = 38 €
Návleky M = 37 €
Návleky S = 29 €
Návleky mini XS a XXS = 26 €

Pogumovaná zástera Kw Zástera
Ide o špeciálnu zásteru z pogumovaného materiálu. Zástera nezachytáva chlpy ani žiadne iné materiály a veľmi ľahko sa čistí. Vhodná na strihanie, kúpanie psou, varenie, práce v záhrade... Zásteru ponúkame v rôznych prevedeniach, ide však len o motívy psou a mačiek.
Cena: 14 €

KW Čapica na ušit Čapica na uši - háčkovaná
Čapica je určená pre plemená psou s dlhými ušami. Používa sa pri kŕmení ( psík si nenamáča uši do jedla ), pri konzumácií nejakej koženej kosti ( neokúše si srsť na ušiach ), taktiež sa hodí pri prechádzkach v prírode ( pes si pri ňuchaní ťahá uši po zemi pričom dochádza k ich umazaniu a zničeniu srsti ). Čapice sa vyrábajú z ľahkého a vzdušného materiálu, aby nedochádzalo k zaparovaniu uší. Ponúkame veľmi vzdušné ručne háčkované čapice. Čapice na uši sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a farbách; možnosť výroby podľa požiadaviek zákazníka.
Cena: malá ( koker, kavalier...): 6,60 €, veľká ( afgán, saluka, baset, pudel...): 8,30 €

KW čapica na uši -hodváb Čapica na uši - hodváb, bavlna
Čapica je určená pre plemená psou s dlhými ušami. Používa sa pri kŕmení ( psík si nenamáča uši do jedla ), pri konzumácií nejakej koženej kosti ( neokúše si srsť na ušiach ), taktiež sa hodí pri prechádzkach v prírode ( pes si pri ňuchaní ťahá uši po zemi pričom dochádza k ich umazaniu a zničeniu srsti ). Hodvábne čapice sú veľmi oblúbené u výstavných psou, používajú sa na výstave aby sa predišlo poškodeniu srst uší. Čapice sa vyrábajú z ľahkého a vzdušného materiálu, aby nedochádzalo k zaparovaniu uší. Ponúkame veľmi vzdušné hodvábne, bavlnené čapice. Čapice na uši sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a farbách; možnosť výroby podľa požiadaviek zákazníka.
Cena: malá ( koker, kavalier...): 3 €, stredná : 5 €, veľká ( afgán, saluka, baset, pudel...): 6 €


KW Auto miska Auto - miska
Plastová miska určená predovšetkým na cestovanie. Miska má špeciálny vrchný kryt, ktorý pri prevrátení misky zabráni tomu aby sa voda z misky vyliala. Veľmi oblúbená aj pre plemená s dlhými ušami, ktoré si nenamáčajú do misky uši. Automisku ponúkame v rôznych farbách: šedá, strieborná, zelená, modrá, červená, biela
Cena: 6,80 €

Pinzeta na kliešte Pinzeta na kliešte
Pinzeta na jednoduché a bezpečné vyťahovanie kliešťou.
Cena: 1,50 €

Chladiaca deka Multifunkčná chladiaca deka "COOL ´N DRY"
Vďaka chladiacemu efektu je to výborný pomocník pri letných horúčavách. ( výstavy, dostihy, letné cestovanie autom....) Vysoko hydrofilná porézna PVA deka. Multifunkčný výrobok môžete použiť mokrý, potom texturovana strana chladí ( bez toho aby srsť zvieraťa navlhla a zvlnila sa, ideálne pre dlhosrsté plemená, ktoré sa nesmú na výstavách namočiť. Deku namočenú v studenej vode – následne vyžmýkanú preložíte cez psa a deka na neho sála chlad, pre psa je to veľmi osviežujúce), druhá hladká strana suší po kúpeli či daždi. Tiež absorbuje mokré kaluže, alebo odstráni chlpy z nábytku či koberca.

veľkosť M ( 33x69cm a 33x85cm ) = 18 €
veľkosť L ( 43x67cm ) = 19 €Klip na číslo Klip na číslo
Špeciálna kovový klip na číslo slúži na uchytenie výstavného čísla. Klip má veľmi elegantný a nenápadný dizajn.
Cena: 1,50 €Návlek na ruku na výstavné číslo Návlek na ruku na výstavné číslo
Špeciálny návlek na ruku jednoduchého tvaru, len s jemným čiernym lemom. Rôzne veľkosti.
Cena: 2,80 €
Kw vrecko na pamlsky Kw vrecko na pamlsky
Kw čierne vrecko na pamlsky, mobil....Praktické pri venčení alebo výcviku psa.
Cena: 3,70 €
Výstavné vrecko na pamlsky Výstavné vrecko na pamlsky
Výstavné vrecko na pamlsky vyrobené z mäkučkej kože, vnútro vystlané igelitom, upevňovanie malinkou skobou. Vrecká ponúkame v rôznych farbách: čierna, hnedá, biela, červená, zlatá, kremová
Cena: 6 €Výstavné vrecko na pamlsky s opaskom Výstavné vrecko na pamlsky s opaskom
Výstavné vrecko na pamlsky s opaskom je ideálnym pomocníkom na výstavách. Vrecká ponúkame v 2 farbách: čierna a zlatá.
Cena: 7 €


Triopet kefka na zuby
Triopet kefka na zuby
Trojstranná kefka na jednoduché a rýchle čistenie psích zubou. Trio pet - má nylonové kefky, čím sa veľmi uľahčuje jej čistenie.
Cena: 5 €
V ponuke sú uvádzané maloobchodné ceny platné od 1.2.2013. Ak máte záujem o zaslanie veľkoobchodných cien prosím kontaktuje nás prostredníctvom našej mailovej adresy.

Všetok tovar posielame formou dobierky, stačí zavolať na 0905 848451 alebo poslať mailom objednávku. gandamak@stonline.sk