Middle-East Europa Winner 2007
International Dog Show Poznaň 11.11.2007 - Poland

Afghan hound

Multi.Ch. Franco Nero Gandamak

Rozhodca/ Judge: Maciej Lipiec - Poland

V = Excellent
VD = Very good
F = chýbal, absent


Psy / Male - Trieda dorastu / Puppy class
VP 1 FAHRENHEIT Aviva
(Aviva T Cutting Edge - Aviva Broknheartd Melody)

VP 2 AIN`T NOBODY BETTER Moving
(Gengala Super Trooper - Moving Ain`t No Dream)

--- BLUE ANGEL Complement
(Xciting Xtrevagant Creation - Blue Blood Complement)


Psy / Male - Trieda mladých / Youth class
Ex1, Middle-East Europa Junior Winner, Poland Junior Winner, BOB Junior BREATHLESS de Darjeeling
(Karakush and Proud of It - Aviva Heart T'Miss)

Ex2 MARCUS AURELIUS Gandamak
(MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh.Fibi Gandamak) Malíková Marcela, CZ
Ex3 Vivat Sanraiz FUTURE IS YOU
(Sasquehanna Campari - Vivat Sanraiz Flying to Victory)

Ex4 ONE BLACK BOY Karmazynowy Błękit
(Serra Parecis Happy Go Lucky - Kometa Bursztynowe Domino)

--- JAHZORN AT ERSARI Varius Avis
(Grand Gambler Varius Avis - Sophie-Marie du Menuel Galopin)


Psy / Male - Stredná trieda / Intermediate class
Ex1, CWC POKER Krist-Wil
(Serra Parecis Happy Go Lucky - Al. Khabara Aliyah-Zeba)

Ex2 FAN FELL Smokey the Bandit
(Kashara Sole Survivor - Celestian Unforgiving)


Psy / Male - Trieda otvorená / Open class
Ex1, CWC Suliman SUPER NATURAL
(Gengala Super Trooper - Suliman Absolute)

Ex2 Agha Djaris JOURNEY INSIDE
(Agha Draris Feel the Rhythm – Jannet du Menuel Galopin)


Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class
Ex1, CWC, CACIB, Middle-East Europa Winner 2007, Poland Winner 2007 Multi.Ch. FRANCO NERO Gandamak
(Int.Ch.Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Kavalová Zuzka, CZ
Ex2, res.CACIB, res.Middle-East Europa Winner 2007 Ch. KENNY G. Gandamak
(Int.Ch.Xenos Marnero x Multi.Ch.Fibi Gandamak) Astrid Wildekopf, G
Ex3 Karakush AND PROUD OF IT
(Furbari Regent Diamond - Karakush Here`s Looking at U)

Ex4 NOMIN Krist-Wil
(Alphaville's The Big Bang - Al-Khabara Aliyah-Zeba)


Psy / Male - Trieda veteránov / Veteran class
Ex1 BRAVE HEART Zikkurat
(Yesterday Today and Tomorrow - Sasquehanna Atlanta od Pahlavi)


Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class
Ex1, Middle-East Europa Junior Winner 2007, Poland Junior Winner Calamus TRUE LADY
(Karakush and Proud of It - Twoja Trzpiotka Kama-lama)

Ex2 NATALIE WOOD Gandamak
(Int.Ch.Franco Nero Gandamak x Multi.Ch.Heidi Gandamak) Glogowska Joanna, PL

Suky / Femelle - Stredná trieda / Intrmediate class
Ex1, CWC, res. CACIB INDISTINGUISHABLE IDEA Varius Avis
(TANDIS du Menuel Galopin – DIVA DA CAPO Varius Avis)


Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
Ex1, CWC ALICE IN WONDERLAND Imar de Ghar
(Multi.Ch.Justin Gandamak - Mayflower Krist-Wil)


Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
Ex1, CWC, CACIB, Middle-East Europa Winner 2007, Poland Winner Vivat Sanraiz GARLAND GALAXY
(Sasquehanna Campari - Gar de Mari Adieu I Must Go on)