KW Antistatický sprey s norkovým olejom
KW Antistatický sprey s norkovým olejom
Kw Antistatický sprey s norkovým olejom a vitamínom F dodáva pekný, hlboký lesk matnej srsti. Sprey zabezpečí srsti potrebné množstvo lesku a vitality. Pozitívne vplýva na zamedzenie suchej pokožky. Vitamín F dodáva srsti vitalitu a chráni ju proti škodlivým lúčom slnka, ktoré spôsobujú zafarbenie srsti do nežiadúcich odtieňov. Antistatický sprey s norkovým olejom zabraňuje plstnateniu sa srsti, vyčesávanie je po aplikácí spreja ľahšie. Sprey zanecháva na každom vlase tenučký filter, ktorý vlas chráni proti nepriaznivym vplyvom prostredia ( slnko, voda, ovzdušie, zasahovanie kartáčom do srsti...) Ak srsť kartáčujeme bez použitia spreju, každým našim zásahom sa štruktúra vlasu poškodzuje, avšak ak je na vlase ochranný filter vlas sa nepoškodí, ostane pekný zdravý a lesklý. Olej nezafarbuje srsť.
Obsah: 220 ml.
Cena: 10,60 €KW Coat closs
KW Coat closs - Antistatický sprey bez oleja
KW Antistatický sprey Coat closs odsraňuje zo srsti statickú elektrinu, dodáva srsti objem a lesk. Coat closs robí srsť ľahkou a hebkou bez toho, aby sa chlpi stali meravými alebo lámavými. Antistatický sprey je ideálnym výstavným pomocníkom. Sprey sa používa pred výstavou aplikovaním malého množstva na mokrú srsť a jej následným fénovaním. Spey zabezbečí požadovaný tvar ( má účinok tužidla, bez toho aby srsť zaťažil a zlepil ), srsť ostane krásne hebká a lesklá. Priamo na výstave sa sprey nestrieka na srsť ale na kartáč ktorým psa češeme. Takto postriekaným kartáčom upravíme srsť do požadovaného tvaru ( srsť našuchoríme česaním do protismeru, alebo uhladíme česaním v smere srsti ). Coat Closs nikdy nemení prirodzenú farbu srsti. Neobsahuje olej, môže sa používať ľubovoľne často. Obsah: 175ml.
Cena: 14,80 €KW Tangle fix
KW Tangle fix - Prípravok na rozčesávanie

KW Tangle fix slúži k šetrnému uvoľňovaniu zlepenej srsti psou a mačiek. Odstraňuje zo srsti fixačný lak a jeho použitím sa dosiahne tá najlepšia možná štruktúra srsti. Srsť zvierat sa nevysuší, ale ostane ohybná a lesklá. Prípravok bol špeciálne vyvynutý na jemné odstraňovanie spletených chlpov v srsti, na rozčesávanie gúb v tých najnedostupnejších a najchúlostivejších častiach Vášho psa či mačky. Používanie prípravku Kw Tangle fix uľahčuje kartáčovanie srsti do takej miery, že na jej rozčesanie je potreba len polovica času. Návod na použitie: Psa alebo mačku okúpeme vhodným KW šampónom a srsť ošetríme príslušným KW Balzamom. Srsť potom osušíme uterákom a miesta s chumáčmi ( gubami ) nastiekame prípravkom Tangle fix. Necháme pôsobiť asi 3 minuty a jednotlivé chlpy od seba starostlivo oddelíme. Dané miesto následne vyčesávame vhodným Kw kartáčom a hrebeňom. KW Tangle fix je možné použiť aj na suchú srsť. Nastriekame splstnatené miesto Tangle fixom, rukami rozdelíme čo najviac chlpov, následne vyčesávame. Kw Tangle fix neobsahuje parfém a hodnota pH je 4,5.
Obsah: 175 ml, ( 250 ml, 1 l ) náplň
Cena: 12,10 €, ( 7,70 € 23,30€ )

KW Mouse Maxi Hold
KW Mouse maxi hold - tužidlo

KW Mouse maxi hold je špeciálne tužidlo bez obsahu oleja dokonale tužiace srsť, pričom srsť nezanecháva lepkavú a matnú. Srsť ostane pevná, s požadovaným tvarom a objemom no naďalej ľahko sa kartáčujúca. Je vhodný pre dlhosrsté i krátkosrsté plemená. Používa sa buď na vlhkú, čerstvo umytú srsť, ktorá sa potom vysuší sušičom na vlasy, alebo priamo na suchú srsť. Nemení prirodzenú farbu srsti.
Obsah: 400 ml
Cena: 11 €
 Vitalitys - lak na vlasy
Vitalitys - lak na vlasy

Lak na vlasy Vitalitys je vynikajúcim pomocníkom na výstavách a v psích salónoch. Srsť nelepí, nezaťažuje, drží ju v požadovanom tvare bez toho aby ju celú zlepil. Nemení prirodzenú farbu srsti.
Cena: 8,50 €
KW Hold Dig Vaek
KW Hold Dig Vaek - Antipachový sprey

Tento špeciálny antipachový či anticikací sprey je určený pre majiteľov psov a mačiek ktorí chcú zabrániť aby ich miláčikovia značkovali po byte, dome či záhrade. KW antipachový sprey nastriekajte na predmet, kvetinu... ktorú nechcete aby váš pes či mačka ocikávali a o zvyšok sa postará KW Hold dig vaek. Pre psou a mačky má sprey nezneiteľný zápach, ktorý ich odradí od značkovania.
Obsah: 400ml
Cena: 10,10 €

Biogroom - Show foot
Biogroom - Show foot - protišmykový sprej
Profesionálny protišmykový aerosólový sprej na labky pre psou, ktorým sa vo výstavnom kruhu na klzkom povrchu šmýkajú nohy.
Sprej rýchlo schne a nedráždi pokožku.
Cena: 16,30 €
V ponuke sú uvádzané maloobchodné ceny platné od 1.2.2013. Ak máte záujem o zaslanie veľkoobchodných cien prosím kontaktuje nás prostredníctvom našej mailovej adresy.

Všetok tovar posielame formou dobierky, stačí zavolať na 0905 848451 alebo poslať mailom objednávku. gandamak@stonline.sk